text, indoors, communication, western script, food and drink, food, retail, for sale, non-western script, price tag, freshness, market, variation, display, healthy eating, close-up, choice, market stall, still life, high angle view

Want to buy this photo?

This photo isn't on sale yet. Please contact us if you want to buy this photo.

why paying $10 for something you can get for $2.50 in the same store? I could eat 7 boxes easily for dinner so it would be like $70 or what? savemoney rawvegan organic
snapchat youtube blog: rawismyreligion