Partnerships

Pięciu fotografów, pięć podróży życia

By Brogues - 2 min read

Wspólnie z Intrepid Travel gościliśmy misję, aby świętować różnorodne sposoby podróżowania, które łączą ludzi na całym świecie. Niech fotoedytorzy Maddy i Grace opowiedzą o zwycięzcach - i zobacz, dokąd zmierzą!

Nic nie poszerza horyzontów i kół przyjaźni, tak jak robią to wielkie przygody. Stukanie w świeże perspektywy, niewidziane poglądy i wrażenia kulturowe tworzy wyjątkowe wspomnienia, a także wyzwaniem, aby uchwycić świat za pomocą zupełnie nowego obiektywu.

Intrepid Travel oferuje wszystkie lokalne, autentyczne połączenia na całym świecie w małych grupach: wysyłają tych pięciu fotografów odpowiednio do Maroka, Australii, Peru, Kuby i Wietnamu! Będziemy śledzić ich podróże, tak jak to się dzieje, więc bądźcie czujni na przyszłe opowieści o podróżach, które podejmują - i wrażeniach, które przechwytują po drodze.

Nie udało ci się wygrać tym razem? Możesz nadal otrzymywać 20% zniżki na wszystkie wycieczki do 9 stycznia 2018 r., Kierując się dalejtutaj.

Opowiada historię wspólnoty i podróży w nieznane, gdzie czeka odkrycie

Crowd with firework display at night
Premium

w Sitges w Hiszpanii

To ujęcie daje widzowi prawdziwe odczucie atmosfery tej sceny, uwielbiam kinową atmosferę i autentyczność chwili - Maddy

Axperience będzie wyłączony, aby zobaczyćNajlepsze z Maroka, jazda na wielbłądach na Saharze i przeżycie Todra Gorge w całej okazałości.

People on snow covered mountain against blue sky
Premium

w St. Moritz w Szwajcarii

"To ładny obraz, który opowiada intymną historię wspólnoty związanej z podróżowaniem i poznawaniem nowych ludzi, którzy dzielą się przygodami." - Wdzięk

Ferdinand będzie koncertowałPerth do Broome Overland, obserwując spektakularne spektakularne rafy koralowe w Australii i zapierające dech w piersiach parki narodowe.

Rear view of man standing on rock by lake
Premium

w Appenzell, Szwajcaria

To, co najbardziej wyróżnia się na tym zdjęciu, to imponująca i spokojna sceneria górska w porównaniu z figurą na pierwszym planie, która przemawia do czystej ekscytacji i ciekawości wynikającej z czasu spędzonego na nowych terenach na całym świecie&quot - Maddy

Ueli zmierza do Świętej Krainy Inków, zwiedzać lasy Amazonii i Machu Picchu.

Rear view of woman standing on footbridge at forest
Premium

Grimsel Pass w Szwajcarii

Ten żywy punkt widzenia sprawia, że czujemy się tak, jakbyśmy dzielili się tą podróżą z kobietą na zdjęciu, opowiadając o wspólnocie i podróżach w nieznane, gdzie czeka na odkrycie - Grace

Silas będzie widzieć Best of Cuba, poruszając się w rytm Karaibów i odkrywając bogatą kulturową historię Hawany.

Silhouette males friends playing soccer at beach during sunset
Premium

w Saladan, Tajlandia

Ten obraz podkreśla moment w czasie podróży, w której widz czuje się obecny w akcji, zapewnia widok i patrzy, jak ludzie łączą się poprzez wspólną pasję.&quot - Maddy

Ina wyrusza na zwiedzanie najlepszego z Wietnamu, jazda motocyklem przez Hue i pobieranie próbek egzotycznych owoców w delcie Mekongu na łodziach sampan.

Zainspirowany przygodą w nieznane i podróżujący lokalną drogą**? Upewnij się, że poznasz zakres podróży Intrepid Travel- obecnie są 20% zniżki do 9 stycznia 2018 r.